DÜŞÜN ARTIK ANKARAGÜCÜ'NÜN YAKASINDAN!
Ankaragücü, Ahmet Gökçek dönemi yöneticilerinden Ayhan Atalay'ın kulübe icra takibi başlattığını açıkladı.

DÜŞÜN ARTIK ANKARAGÜCÜ'NÜN YAKASINDAN!
+ -

Ahmet Gökçek dönemi yöneticilerinden Ayhan Atalay, Ankaragücü'nden 21 milyon TL gibi astronomik bir para alacaklı olduğu iddiasıyla kulübe icra takibi başlattı.

Bunu öğrenen Ankaragüçlü taraftarlar Ayhan Atalay'a çok büyük tepki gösterdiler. Taraftarlar sosyal medyada bu kadar yüklü bir miktar parayı kulüpten alacaklı olduğu gerekçesiyle icra takibi başlatan Atalay'ın bu parayı nasıl kazandığını ve kulübe nasıl bağışladığını sordular. 

Kamuoyu şimdi Ayhan Atalay'ın bu serveti nasıl elde ettiğini ve Ankaragücü Kulübüne verdiği paraların belgelerinin ortaya çıkarılmasını istiyor. 

Ankaragücü Kulübünden yapılan açıklama şu şekilde: 

Mahkeme kararı ile kulüp başkanlığı yok hükmünde sayılan Ahmet Gökçek’in yönetiminde yer alanların kulübümüzden alacakları olduğu iddiası ile başlattıkları icra takibine bir yenisi daha eklendi.

Yok hükmünde sayılan Ahmet Gökçek’in başkanlığı döneminde yönetim kurulu üyeliği yapan ve o dönem kulübün mali saymanı olan Ayhan Bedirhan Atalay kulübümüzden alacağı bulunduğu iddiası ile 21.333.015,65.-TL’yi icra yolu ile talep etmiştir.

Aynı Ayhan Bedirhan Atalay savcılığa verdiği ifadesinde kulübe 4.000.000 TL verdiğini ve bunu da hibe olarak verdiğini ifade etmiş ise de şimdi 21.333.015,65.-TL verdiğini ve borç olarak verdiğini iddia ederek, kulübümüzden talepte bulunmaktadır.

Bu talebe karşı yasal yollara başvurular kulübümüz tarafından yapılacak olup saygı ile kamuoyuna duyurulur.
Kaynak: Klasspor

Editör: Ankaragücü.com.tr

Bu haber 2166 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI